Bonus 30 EUR zadarmo v Tipsporte počas majstrovstiev sveta

V stávkovej kancelárii Tipsport si môžeš staviť bez nutnosti vkladu. Tak môžeš tipovať počas MS 2024 úplne bez rizika. V článku sa dozvieš, aké sú podmienky pre získanie stávkového bonusu a kde ho môžeš využiť!

Bonus 30 EUR zadarmo v Tipsporte počas majstrovstiev sveta
5.0
Tipsport

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

Tipsport
5.0/5

Okrem registračného bonusu 30 € máš možnosť využiť ďalšie bonusy, ako napríklad Tipsport vstupný bonus 4000 €. Aktívni tipéri sú v Tipsporte odmenení formou vernostného programu. Vyzdvihni si svoje bonusy a začni stávkovať ešte dnes!


Ako získať 30 EUR zadarmo?

Bonus 30 € zadarmo je dostupný pre nových hráčov. Registrácia ti zaberie len pár minút. Po overení identity máš k dispozícii všetky funkcie a bonusy, ktoré stávková kancelária Tipsport ponúka.

Návod ako sa zaregistrovať v Tipsporte + vstupný bonus 4000 €! >>>

Následne ti bude pripísaných 30 € v Netoch. Nety sú vernostné bonusy Tipsportu. Ak chceš podávať za Nety, musíš si pri uzatvárani stávky zmeniť možnosť z EUR na Nety. Bonus 30 € môžeš využiť na ľubovoľnú udalosť, ako sú napríklad Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, playoff NBA alebo NHL. Tipsport ako jediná stávková ponúka živé vysielania z MS 2024.


Tipsport vstupný bonus

Ako nový hráč môžeš využiť Tipsport vstupný bonus do výšky 4000 € na stávkovanie. Pre aktívovanie uvítacieho bonusu musíš zrealizovať vklad na svoj hráčsky účet. Výška prvého vkladu určí veľkosť bonusu. Na výber ti Tipsport ponúka niekoľko platobných možnosti. Skontroluj si prípadne poplatky za hazardné hry.

Každý vklad má rozdielné podmienky prestávkovanie. Na stránkach Tipsportu nájdeš kalkulačku, ktorá ti vypočíta potrebné požiadavky ako kurzy tiketov a minimálny počet udalosti. Bonus ti je postupne vyplácaný po 10 %.

Tipsport-30-EUR-za-registraciu

Tipsport vernostný program

Tipsport odmeňuje verných hráčov vo svojom programe. Za každý podaný tiket v stávkovej kancelárii Tipsport máš možnosť zbierať vernostné body Nety, ktoré môžeš využiť na ďalšie stávky. Aby si získal Nety, musíš za 10 dní uzatvoriť tikety s minimálnym kurzom 1.5. Tikety nemusia byť stavené 10 dní po sebe. Je na tebe za aký časový intervál podmienky splníš.

Na základe tvojich vkladov počas týchto dní sa vypočíta koľko Netov ti bude pripísaných. Ak si napríklad podal 160 €, dostaneš 80 Netov. Hodnota 100 Netov je 1 €. Komplétnu tabuľku pre získanie Netov nájdeš nižšie:

Tipsport-vernostný-program-Nety

Stav si na MS 2024 úplne zadarmo a zaregistruj sa pre registračný bonus 30 €. Využi vstupný bonus 4000€ v Tipsporte pre ešte viac výhod. Držím ti palce a kopu zelených tiketov!

DOXXbet Virtuálna Bundesliga

Kasína

10% cashback každý utorok

300 free spinov za registráciu

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov