Poplatky za hazardné hry – Koľko si účtuju banky?

Prehlad-poplatkov-za-hazardné-hry

Vitajte v článku venovanom poplatkom za transakcie pri hazardných hrách! S nárastom popularity hazardných hier na Slovensku sa stáva dôležitejším ako kedykoľvek predtým zoznámiť sa s rôznymi aspektmi ich fungovania. Jedným z týchto aspektov sú aj poplatky, ktoré môžu mať významný vplyv na celkový zážitok z hrania. Poďme sa pozrieť bližšie na túto tému a zistiť, aké poplatky môžete očakávať pri vykonávaní transakcií v rámci hazardných hier.


Kde všade budete platiť poplatky?

Začiatkom roku 2017 sa začali poplatky za hazardné hry objavovať v cenníkoch bánk, keď nadobudla platnosť novela zákona o hazardných hrách. Ta mala za cieľ zvýšiť ochranu spotrebiteľov. V tom čase poplatok za platbu kartou pri hazardných hrách účtovala len Slovenská sporiteľňa a Tatra banka. Dnes ho účtujú všetky hlavné banky.

Získajte vstupný bonus 7 777€ + 100 free spinov v Tipsporte >>>

Tento poplatok sa vzťahuje nielen na kasína, herne a stávkové spoločnosti, ale aj na lotérie, bingo, rôzne žreby a internetové hry v online kasínach či elektronické tipovanie. Pozrime sa bližšie na konkrétne poplatky, ktoré môžete očakávať.


Poplatky za platbu kartou

Platba kartou je často najpoužívanejšou a najrýchlejšou metódou vkladu. Avšak, pri tejto metóde sa môžete stretnúť s nepriaznivým prekvapením. Poplatky sú tu často najvyššie, niekedy dosahujúce až 7 € za jednu transakciu. Ak plánujete využívať túto formu vkladu, odporúčame vybrať si banku, ktorá neúčtuje žiadne poplatky.

Slovenská sporiteľňa

7€

VÚB banka

7€

365 banka

7€

Poštová banka

7€

Tatra banka

5€

ČSOB

5€

Prima banka

2,5€

Raiffeisen banka

2,5€

mBank

5% zo sumy nad 50€

UniCredit

0€

Fio banka

0€

Prevod cez internet banking

Bankové prevody predstavujú úplne bezplatnú možnosť, ako previesť svoje prostriedky do svoho obľúbeného online kasína. Táto metóda je podporovaná takmer každou platformou, vrátane platieb cez mobilné aplikácie. Hoci je bez poplatkov, negatívom môže byť dlhší čas spracovania. Jediná banka, ktorá si účtuje poplatok za bankový prevod, je poštová banka vo výške 5 €.

Platba-bankovým-prevodom

Vklad cez Paysafecard

Možnosť vkladu cez paysafecard je veľmi obľúbená medzi hráčmi, ktorí preferujú zotrvanie v anonymite. Hráči si môžu zakúpiť predplatené karty paysafecard, ktoré môžu aktivovať vo svojom paysafecard účte. Poplatky spojené s použitím paysafecard sa môžu líšiť v závislosti od kasína, ale väčšinou sa pohybujú v rozmedzí od 0 do 5 percent.


SMS platba

SMS platba je rýchla a jednoduchá. Pre tých, ktorí preferujú mobilné verzie kasín a stávkových kancelárií, správa sa už predvyplní sama a stačí len odoslať. Vo väčšine kasín máte možnosť vybrať si z vkladov vo výške 5, 10 alebo 20 €. Táto služba je zvyčajne spoplatnená 10 percentami u väčšiny operátorov. Možnosť cez SMS vklad sa dá využiť napríklad v Tipsporte, DOXXbete, alebo kasíne Slovmatic.


Prehľad online kasín a stávkových kancelárii na Slovensku

Vstupný kasíno bonus

7 777€ + 100 free spinov

5.0

Vstupný bonus

3000€ + 21€ bez rizika

4.5

Vstupný kasíno bonus

10 000€ + 250 free spinov

4.3

Vstupný bonus

10 000€ + 500 free spinov

4.3

10% cashback

do výšky 500€

4.3

Poplatky za hazardné hry zhrnutie

Teraz, keď máte prehľad o populárnych možnostiach vkladu vo vašich obľúbených hazardných platformách, môžete spraviť informované rozhodnutie pri výbere svojej preferovanej platobnej metódy. Uvedené možnosti vám umožnia flexibilitu a pohodlie pri financovaní vášho herného konta.

Dôležité je zvážiť nielen rýchlosť a jednoduchosť transakcií, ale aj prípadné poplatky spojené s jednotlivými metódami. Okrem príslušných poplatkov je tiež dôležité zvážiť ďalšie faktory pre výber toho správneho kasína.

DOXXbet Virtuálna Bundesliga

Kasína

10% cashback každý utorok

300 free spinov za registráciu

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov