Kde sledovať MS 2024? Stav si na Slovensko bez rizika

Stav-si-bez-rizika-na-MS-2024-v-Tipsporte-a-DOXXbete

Od 10. mája 2024 začnú majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Turnaj sa uskutoční v Českej republike, konkrétne v Prahe a Ostrave. Slovensko sa v skupinovom kole predstaví v Ostrave. Na úvodný zápas ich privíta Nemecko. V pomerne priaznivej skupine nás budú čakať Švédsko, USA, Lotyšsko, Francúzsko, Kazachstan a Poľsko.

Kde sledovať MS 2024? Stav si na Slovensko bez rizika
5.0
Tipsport

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

Tipsport
5.0/5

Tipsport ako jediná stávková kancelária bude ponúkať live streamy na všetky zápasy šampionátu. Poďme sa pozrieť na ponuku v ďalších stávkových kanceláriách a aké bonusy môžeš využiť počas majstrovstiev sveta. Kde všade si môžeš podať bez rizika?


Ako sledovať MS 2024?

Živé prenosy sú dostupné pre všetkých registrovaných hráčov Tipsportu. Registrácia ti zaberie len pár minút. Navyše ako bonus za registráciu dostaneš od Tipsportu 30 € zadarmo!

Návod ako sa zaregistrovať v Tipsporte + vstupný bonus 4000 € >>>

Aj keď okrem Tipsportu žiadna iná stávková kancelária neponúka live streamy, môžeme sa tešiť na pestrú kurzovú ponuku a bonusy. Využi vstupné bonusy, registračné bonusy alebo voľné stávky a zvýš svoje šance na výhru!


Tipsport bonusy

Stávková kancelária Tipsport nám ponúka hneď 2 bonusy pre nových hráčov. Registračný bonus 30 € zadarmo a vstupný bonus do výšky 4000 €.

30 EUR zadarmo

Po registrácii a úspešnom overení identity ti Tipsport pripíše 30 € v Netoch. Nety sú vernostné body Tipsportu. Ak chceš tipovať za Nety, musíš si pri podaní tiketu prepnúť možnosť EUR na Nety. Tak si môžeš staviť na ľubovoľný zápas z majstrovstiev sveta. Prípadne výhry sú ti pripísané na tvoj reálny zostatok.

Tipsport vstupný bonus

Výška tvojho prvého vkladu určí veľkosť uvítacieho bonusu v Tipsporte až do výšky 4000 €. Na výber máš niekoľko platobných možností, ktoré Tipsport ponúka. Nezabudni si tiež skontrolovať poplatky za hazardné hry. Každý vklad má rozdielné podmienky prestávkovania. Na stránkach Tipsportu môžeš použiť kalkulačku, ktorá ti presné podmienky vypočíta ešte pred registráciou v stávkovej kancelárii.

30-EUR-zadarmo-v-stávkovej-kancelárii-Tipsport

DOXXbet bonusy

DOXXbet je ďalšia stávková kancelária, v ktorej môžeš tipovať na majstrovstvá sveta. Narozdiel od Tipsportu ti DOXXbet ponúka voľnú stávku do výšky 20 €. Rovnako môžeš ale využiť vstupný bonus až do výšky 5000 €.

20 EUR bez rizika

Tvoja prvá stávka v DOXXbete je bez rizika. Tak si môžeš podať tiket na majstrovstvá bez toho, aby si niečo riskoval. Tiket musí obsahovať aspoň 2 udalosti s celkovým kurzom 2 a viac. Ak ti tiket nevýjde, DOXXbet ti pripíše 20 € na tvoj reálny zostatok. Ak pri registrácii použiješ SKAUT KÓD: MJ04521, dostaneš navyše free bet 3 €.

DOXXbet vstupný bonus

Ako každá stávková kancelária, aj DOXXbet ponúka vstupný bonus až do výšky 5000 €. Pre aktiváciu uvítacieho bonusu musíš uskutočniť vklad do 14 dní od registrácie. DOXXbet ti poskytne niekoľko možností vkladu.

DOXXbet-vstupný-bonus-5000-EUR

Stav si na našich v majstrovstvách sveta a sleduj všetky zápasy šampionátu. Nezabudni využiť registračné bonusy a vstupné bonusy pre ešte väčší zážitok z fandenia. Držím ti palce a prajem veľa šťastia!

DOXXbet Virtuálna Bundesliga

Kasína

10% cashback každý utorok

300 free spinov za registráciu

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov