30 EUR len za registráciu v stávkovej kancelárii Tipsport

Stav-si-30-EUR-zadarmo-v-Tipsporte

Stávkuj s Tipsportom a získaj 30 € len za registráciu! Využi túto skvelú príležitosť a začni svoju cestu stávkovania s úžasným bonusom. Zaregistruj sa ešte dnes a hraj s výhodou!

30 EUR len za registráciu v stávkovej kancelárii Tipsport
5.0
Tipsport

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

Tipsport
5.0/5

V tomto článku sa pozrieme, ako môžeš v Tipsporte získať 30 € úplne zadarmo. Okrem toho sa pozrieme aj na ďalšie bonusy a promo akcie, ktoré ti stávková kancelária ponúka.


Ako získaš 30 EUR zadarmo?

Prvým krokom je registrácia v stávkovej kancelárii Tipsport. Proces je rýchly a overenie trvá len pár minút. Potom už môžeš využívať všetky výhody, ktoré ti Tipsport ponúka.

Návod ako sa zaregistrovať v Tipsporte a stav si 30 € zadarmo >>>

Po úspešnej registrácii ti budú pripísaných 30 € v Netoch, čo sú vernostné body Tipsportu. Ak chceš využiť Nety na stávku, musíš pri podaní tiketu prepnúť možnosť z Eur na Nety. Prípadné výhry ti budú pripísané v reálnych peniazoch.


Tipsport vstupný bonus

Tipsport ti ponúka vstupný bonus až do 4000 €. Výška bonusu závisí od tvojho prvého vkladu. Na výber máš niekoľko platobných možnosti, ktoré ti Tipsport ponúka. Nezabudni si overiť, či sú spojené s nejakými poplatkami.

Podmienky splnenia bonusu sa líšia podľa výšky každého vkladu. Pre presné výpočty využi kalkulačku na webovej stránke Tipsportu. Na splnenie podmienok máš k dispozícii 30 dní.

Tipsport-vstupny-bonus-kalkulacka

Tipsport Vernostný program

V Tipsporte sa tvoja aktivita oceňuje. Stačí pravidelne tipovať tikety s kurzom minimálne 1.5 a Tipsport ti za každých 10 tiketov pripíše Nety. Navyše, po niekoľkých intervaloch dostaneš ďalší bonus za svoju aktivitu. Viac informácií nájdeš v tomto článku.

Tipsport-30-EUR-za-registraciu

30 EUR bez rizika zhrnutie

Dúfam, že 30 € od Tipsportu ti prinesie veľa šťastia a úspešných tiketov. Nezabudni využiť aj vstupný bonus až do výšky 4000 €. Aktívni hráči sa môžu tešiť na ďalšie výhody prostredníctvom vernostného programu. Nezabudni však hrať zodpovedne. Príjemné a úspešné stávkovanie, nech sa ti darí s každým tiketom

DOXXbet Virtuálna Bundesliga

Kasína

10% cashback každý utorok

300 free spinov za registráciu

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov