Tipsport vstupný bonus 4000 EUR – Podmienky pre získanie bonusu

Zaregistruj-sa-v-Tipsporte-pre-vstupný-bonus-4000-EUR-a-30-UR-Zadarmo

Dnes sa pozrieme na vstupný bonus od stávkovej kancelárie Tipsport až do výšky 4000 €! Vstupný bonus predstavuje zaujímavú možnosť pre nových hráčov, ako navýšiť svoje výhry.

Tipsport vstupný bonus 4000 EUR – Podmienky pre získanie bonusu
5.0
Tipsport

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

Tipsport
5.0/5

Ako nový hráč dostaneš od Tipsportu 30 € na stávkovanie. Poďme sa pozrieť, aké ďalšie bonusy ťa čakajú a ako môžeš získať Tipsport vstupný bonus.


Ako získať vstupný bonus?

Vstupný bonus je dostupný pre všetkých nových hráčov v stávkovej kancelárii Tipsport. Ak ešte nie si registrovaný, proces registrácie je rýchly a overenie účtu trvá len chvíľku.

Ako sa registrovať v Tipsporte + 30 € zadarmo >>>

Po overení účtu je potrebné vykonať vklad. Výška tohto vkladu určí veľkosť bonusu až do výšky 4000 €. Tipsport ponúka niekoľko platobných možností, ale nezabudni skontrolovať prípadné poplatky.

Každý vklad má svoje špecifické podmienky pretočenia, ktoré môžeš presne vypočítať pomocou kalkulačky na webovej stránke Tipsportu. Medzi tieto podmienky patrí minimálny kurz stávok a počet udalostí. Bonus môžeš využiť na ľubovoľné stávky, ako napríklad na zápasy Oktagon MMA, La ligy alebo Tipsport extraligy.

Tipsport-vstupny-bonus-kalkulacka

30 EUR zadarmo v Tipsporte

Navyše ako nový hráč získavaš od Tipsportu registračný bonus vo výške 30 € na stávky. Tento bonus je pripísaný vo forme Netov, čo sú vernostné body stávkovej kancelárie Tipsport. Ak chceš tipovať pomocou Netov, jednoducho zmeň možnosť z EUR na Nety pri umiestňovaní stávok. Výhry sú ti potom pripísané na tvoj reálny zostatok.

Tipsport-30-EUR-za-registráciu

Tipsport vernostný program

Aktívni tipéri sú odmenení za svoju aktivitu. Podaj si tikety s minimálnym kurzom 1.5 a si zapojený do vernostného programu Tipsport. Tipuj po dobu 10 dňoch a odmena za aktivitu sa ti pripíše vo forme Netov, ktoré sú vypočítané na základe tvojich vkladov počas tohto obdobia. Nemusíš podávať tikety každý deň, môžeš si prispôsobiť dĺžku tohto 10-dňového cyklu podľa svojich preferencií. Navyše môžeš získať 30 % prémie z týchto bonusov.

Tipsport-ako-ziskat-Nety

Vstupný bonus od Tipsportu ti ponúka možnosť ako disponovať s väčším kapitálom a tak zvýšiť svoje šance na výhry. S registračným bonusom 30 € máš skvelú príležitosť začať svoju tipérsku cestu. Aktívni tipéri môžu navyše získať ďalšie výhry vďaka vernostnému programu. Držím ti palce a nech sa ti darí s tvojimi stávkami!

DOXXbet Virtuálna Bundesliga

Kasína

10% cashback každý utorok

300 free spinov za registráciu

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov