Tipsport vernostný program – Ako si staviť za Nety?

tipuj-za-nety-v tipsporte-

Vernostný program je odmena pre lojálnych hráčov. Vďaka nemu stavkové kancelárie demonštrujú svoju vďačnosť za zákazníkov, ktorí im zostávajú verní. Program ponúka hráčom jedinečné výhody a možnosti, ktoré môžu využiť pri svojich aktivitách.

Tipsport vernostný program – Ako si staviť za Nety?
5.0
Tipsport

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

Tipsport
5.0/5

Tipsport ako jedna z popredných stávkových kancelárií, ponúka svojim hráčom atraktívny vernostný program. Tipsport si váži vernosť svojich zákazníkov a snaží sa im poskytnúť čo najlepšie možné skúsenosti pri stávkovaní.


Ako sa zapojiť do vernostného programu Tipsport?

Prvým krokom je registrácia v stávkovej kancelárii Tipsport. Po registrácii je potrebné overiť účet a vykonať vklad na svoj účet. Nezabudni skontrolovať poplatky. Do vernostného programu sú zapojení noví aj starí hráči.

Ako sa zaregistrovať v Tipsporte a získať 20 € bez rizika >>>

Hráčovi sú pridelené Nety. Nety sú virtuálna mena Tipsportu, ktorá predstavuje odmenu za vernosť. Body hráči získavajú za svoje aktivity na platforme a neskôr ich môžu využiť na stávkovanie.

Ako získať Tipsport Nety

Do vernostného programu sa započítavajú tikety s kurzom minimálne 1,5. Hráč musí podať aspoň jeden tiket denne. Po 10 stávkových dňoch sa z vkladov za tikety vypočíta bonus, ktorý je vyplatený v Netoch. Týchto 10 dní nemusia nasledovať za sebou. Nižšie v tabuľke nájdete výslednú odmenu, ktorá prislúcha danému vkladu.

Tipsport-ako-získať-Nety

Okrem bodov za toto 10-dňové obdobie dostane hráč prémie za konkrétny počet dokončených týchto cyklov. Hráč dostane 30% získaných bonusov po dokončení 2, 4, 7, 10, 15, 20, 30, 50, 75 a 100+ cyklov. To znamená, že ak hráč dokončí druhý cyklus, čo je 20 dní, dostane 30 % bonusov získaných doteraz v Netoch.

Hodnota jedného netu je 0,01€. Nety je možné použiť na ďalšie stávky. V prípade výhry sú už vyplácané v hotovosti. Ak chcete využiť Nety, v možnosti stávky môžete prepínať medzin Netami a Eurami.


Priveď kamaráta

Využite šancu získať viac z vašich stávok prostredníctvom programu ‘Priveď kamaráta’ od Tipsportu! S touto výhodou môžete získať 2 000 Netov pre seba aj pre vášho kamaráta. Stačí len pozvať svojich známych do sveta stávkovania.

Proces je jednoduchý – prejdite do sekcie bonusov na svojom účte, zvoľte možnosť ‘Priveď kamaráta’. Vyplňte jeho email a meno. Čím viac kamarátov pozvete, tým viac odmien môžete získať. Počet pozvaní je neobmedzený.


30 EUR len za registráciu

Pre nových hráčov je tu pripravený bonus bez vkladu vo výške 30 €, ktorý je pripísaný vo forme Netoch. Stačí sa iba zaregistrovať, overiť účet a bonus je váš. Navyše môžete využiť aj 100% vstupný bonus v Tipsporte z vášho prvotného vkladu až do výšky 4000 €.


Tipsport vernostný program zhrnutie

Tipsport vernostný program je výhodným spôsobom, ako byť odmenený za svoju vernosť pri stávkovaní. Hráči získavajú body za každú stávku, ktoré môžu využiť na ďalšie stávky. Okrem toho majú možnosť získať ďalšie bonusy a výhody, ako sú prémie za aktívne stávkovacie obdobie. Program poskytuje hráčom možnosť získavať viac a užívať si stávkovanie s ešte väčším zážitkom.

DOXXbet Virtuálna Bundesliga

Kasína

10% cashback každý utorok

300 free spinov za registráciu

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov