Tipsport registrácia – Získaj free spiny a stávku zadarmo

Ako-sa-zaregistrovať-v-Tipsporte

Vybrať si správnu stávkovú kanceláriu môže byť náročné rozhodnutie. Tipsport, ako jedna z najpopulárnejších a najdôveryhodnejších možností na trhu, ti ponúka široký výber stávkových možností a najlepšie kurzy.

Tipsport registrácia – Získaj free spiny a stávku zadarmo
5.0
Tipsport

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

Tipsport
5.0/5

Pre hráčov ponúka Tipsport aj online kasíno s bohatým výberom hier. S možnosťou hrať obľúbené kasínové hry ako ruleta, blackjack, ale aj populárne hracie automaty, ti Tipsport kasíno poskytuje jedinečný zážitok pri hraní online hier. V dnešnom článku sa pozrieme na proces registrácie v populárnej stávkovej kancelárii Tipsport. Okrem toho preskúmame rôzne bonusy a promo akcie, ktoré nám Tipsport ponúka.


Návod pre registráciu

Začni tým, že navštíviš oficiálnu webovú stránku Tipsportu. Potom klikni na tlačidlo “CHCEM BONUS“.

20-eur-za-registráciu

Následne vyplníš požadované údaje ako meno, priezvisko a telefónne číslo.

Po vyplnení údajov ti bude zaslaný odkaz na email. Klikni na tento odkaz, aby si overili tvoj email.

Po overení emailu si nastav prihlasovacie meno a heslo.

Heslo-a-uživateľské-meno

Doplň svoje osobné údaje a nahraj doklad totožnosti ako občiansky preukaz, cestovný pas alebo vodičský preukaz, ako aj potvrdenie o pobyte.

Tipsport-osobné-údaje

Tipsport registrácia je v tom kroku ukončená. Po dokončení vyššie uvedených krokov budú tvoje údaje po niekoľkých minútach overené.


30 EUR len za registráciu

Po úspešnej registrácii získaš od Tipsportu bonus vo výške 30 € v Netoch. Nety sú vernostné body Tipsportu a predstavujú odmenu za tvoju aktivitu. Môžeš ich použiť na stávky, miesto reálnych peňazí. Prípadné výhry získané pomocou Netov, ti budú pripísané v reálnych peniazoch.

Tipsport-30-EUR-za-registraciu

Tipsport free spiny zadarmo

V Tipsport casine ti po úspešnom overení účtu pripadne 100 free spinov. Tieto free spiny môžeš využiť na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40. Výhry z točení sú pripísané k tvojmu bonusovému zostatku a podliehajú 10-násobnému pretočeniu, aby si ich mohol vybrať.

Tipsport-100-volnych-toceni-za-registraciu

Vstupný bonus 4000 EUR na stávkovanie

K registračným bonusom ti Tipsport ponúka uvítací bonus do výšky 4000 € na stávkovanie. Každý vklad má rôzne podmienky. Na webových stránkach stávkovej kancelárie Tipsport máš k dispozícii kalkulačku, ktorá ti okamžite vypočíta kurzové podmienky a podmienky pretočenia na základe tvojho očakávaného vkladu.

Tipsport-vstupny-bonus-kalkulacka

Vstupný kasíno bonus 7777 EUR

Ak stávkovanie nie je pre teba, môžeš využiť kasínový bonus. Noví hráči sa môžu tešiť na Tipsport vstupný bonus až do výšky 7777 €. Aby si získal tento bonus, musíš pretočiť svoj vklad 20-krát. Na splnenie podmienok máš k dispozícii 30 dní.

Tvoj prvý vklad určí veľkosť tvojho bonusu, či už ide o stávkový vstupný bonus alebo kasínový vstupný bonus. Tipsport ti poskytuje niekoľko možností platby. Nezabudni si overiť prípadné poplatky spojené s každou z týchto možností.

Tipsport-vstupny-bonus-7777E-a-100-free-spinov

Tipsport Registrácia zhrnutie

Teraz už vieš ako prebieha registrácia v Tipsporte. Nezabudni využiť registračné bonusy a zvážiť jeden z dostupných vstupných bonusov. Sleduj aj ďalšie promo akcie od Tipsportu, aby si bol v obraze. Zapoj sa do turnajov pre lukratívne výhry. Prajem ti úspešné, ale predovšetkým zodpovedné hranie.

DOXXbet Virtuálna Bundesliga

Kasína

10% cashback každý utorok

300 free spinov za registráciu

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov