Kde sledovať UFC 300? – stav si v Tipsporte zadarmo

Stav-si-na-UFC-300

Najočakávanejší turnaj tohto roku UFC 300 je už tento víkend. V Hlavnom zápase o titul poloťažkej váhy sa predstavia Jamahal Hill a Alex Pereira. Na karte sa taktiež predstaví český samuraj Jiří Procházka. Ak ešte váhaš, kde turnaj sledovať, Tipsport má pre teba skvelé správy.

Kde sledovať UFC 300? – stav si v Tipsporte zadarmo
5.0
Tipsport

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

Tipsport
5.0/5

Celý turnaj bude vysielaný v stávkovej kancelárii Tipsport. Poďme sa pozrieť, aké sú podmienky sledovania streamu a kto sa objaví na karte. Na turnaj si môžeš podať zápasy, ktoré ťa najviac zaujmú a sledovať ich priamo zo svojho obľúbeného zariadenia.


Ako sledovať UFC 300?

Prvou podmienkou je byť členom stávkovej kancelárie Tipsport. Registrácia je rýchla a overenie účtu trvá len pár minút. Po overení je potrebné mať kladný stav na účte, aby si mohol sledovať stream. Na výber máš niekoľko možností vkladu. Je dôležité zvážiť aj poplatky spojené s každou z týchto možností.

Návod ako sa registrovať v Tipsporte + 20 € za registráciu >>>

Nakoniec si treba podať aspoň na jeden zápas z karty. Hneď na začiatok nás čaká legenda UFC Jim Miller s Bobby Greenom. V nabitej prelims sa ukáže aj bývalý šampión Deivson Figuereido s Cody Garbrandtom. Česko-slovenskí fanúšikovia sa môžu tešiť na Jiřího Procházku, ktorý v atraktívnom zápase nastúpi proti Aleksandrovi Rakičovi. Pred ním ešte nastúpi Aljo Sterling, po titulovej prehre sa bude snažiť nadviazať na víťaznú šnúru proti Kattarovi.

V hlavnej karte sa môžeme tešiť na Charlesa Oliveiru, ktorý nastupuje po zranení proti Tsarukyanovi. Poslednú trojicu zápasov začne Justin Gaethje s Maxom Hollowayom. Následovať bude zápas o titul v ženskej slamovej váhe medzi Zhang Weili a Yan Xiaonan. Vo veľkom finále zakončí celú kartu súboj v poloťažkej váhe medzi Jamahalom Hillom a Alexom Pereirom.

Komplétne kurzy nájdeš nižšie:

UFC-300-Tipsport-kurzy

Stav si 30 EUR na UFC zadarmo

Noví hráči budú môcť využiť 30 € od Tipsportu a staviť si tak na UFC zadarmo. Peniaze sú ti pripísané v Netoch, čo sú vernostné body Tipsportu. Prípadné výhry ti budú pripísané v reálnych peniazoch.


Tipsport vstupný bonus

Pi bonusoch nekončíme. Navyše môžeš využiť vstupný bonus do výšky 4000 € a tipovať tak ešte s vačšiou výhodou. Stav si v stávkovej kancelárii Tipsport na UFC a navýš svoje výhry!

Tipsport-30-EUR-za-registraciu

Nezmeškaj veľký sviatok pre fanúšikov MMA. Uži si tento zážitok s podaným tiketom. Využi všekty dostupné bonusy a výhody, ktoré ti Tipsport ponúka. Hlavne veľa šťastia a nech sa zelena!

DOXXbet Virtuálna Bundesliga

Kasína

10% cashback každý utorok

300 free spinov za registráciu

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov