Veľkonočné bonusy v Tipsport kasíne – Získaj odmeny každý deň

Tipsport-promo-akcia-bonusy-každý-deň

Blížia sa veľkonočné sviatky a s nimi spojené veľké bonusy. V kasíne Tipsport budeš môcť počas sviatkov získať veľkonočné bonusy. Môžme sa tak tešiť na špeciálne bonusy a príležitosti na výhru.

Veľkonočné bonusy v Tipsport kasíne – Získaj odmeny každý deň
5.0
Tipsport

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

Tipsport
5.0/5

Okrem veľkonočných bonusov má Tipsport pripravené aj ďalšie lákadlá pre hráčov, či už pre nových alebo stálych hráčov. Poďme sa pozrieť, čo nám tento rok prináša veľká noc v online kasíne Tipsport!


Ako získať veľkonočné Tipsport bonusy

Tieto štedré bonusy sú dostupné pre nových aj stálych hráčov. Ak ešte nie si členom Tipsportu, prvým krokom je registrácia a overenie účtu. Potom stačí urobiť vklad finančných prostriedkov prostredníctvom jednej z platobných metód. Odporúčam si skontrolovať prípadné poplatky.

Návod ako sa zaregistrovať v kasíne Tipsport >>>

Veľkonočná promo akcia prebieha od 28. marca do 1. apríla. Stačí prejsť do sekcie kasína a následne klikneš na vajíčko. Potom sa ti zobrazí aktuálny bonus pre daný deň. Uži si veľkonočné bonusy a získaj viac zábavy a výhier s Tipsportom!

Tipsport-veľkonočné-vajíčko
Tipsport-veľká-noc

Tipsport 100 free spinov zadarmo

Po úspešnej registrácii a overení účtu ti Tipsport poskytne 100 free spinov zdarma. Free spiny môžeš využiť na valcové hry ako 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti a Joker 40. Výhry z voľných točení budú pripísané ako bonusový zostatok na tvojom účte.


Tipsport vstupný bonus

Noví hráči sa môžu tešiť na 100% vstupný bonus až do výšky 7 777 EUR s Tipsportom! Ako ho získať? Jednoducho si prejdeš do sekcie “Bonusy” a vyberieš možnosť “Vstupný bonus”, kde klikneš na “Chcem bonus”. Následne urobíš vklad. Výška prvotného vkladu určí veľkosť tvojho vstupného bonusu. Na splnenie podmienok ti Tipsport poskytuje 30 dní.

Tipsport-vstupny-kasino-bonus-7777-EUR

Uži si veľkonočné sviatky s obrovskými odmenami v Tipsport kasíne! Počas tejto špeciálnej doby, kedy sa blíži aj veľká noc, máš možnosť získať skvelé bonusy každý deň. Nezabudni využiť nielen veľkonočné odmeny, ale aj vstupný bonus a 100 free spinov zadarmo, ktoré ti Tipsport ponúka. Zapoj sa do pravidelných turnajov pre ešte väčšie výhry. Držím ti palce a želám veľa šťastia pri hraní!

DOXXbet Virtuálna Bundesliga

Kasína

10% cashback každý utorok

300 free spinov za registráciu

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov