Kompenzácia nevýherného tiketu v stávkovej kancelárii DOXXbet

DOXXbet-kompenzácia-tiketu

Sledovanie zápasov môže byť napínavé, no často sa stretávame s frustráciou, keď tiket nevyjde podľa očakávania. Čo by si povedal na to, keby ti stávková kancelária DOXXbet ponúkla kompenzáciu za neúspešný tiket?

Kompenzácia nevýherného tiketu v stávkovej kancelárii DOXXbet
4.3
DOXXbet

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

DOXXbet
4.3/5

Čo môžeš získať v prípade neúspešného tiketu sa dozvieš v tomto článku. Okrem kompenzácie za nevýherný tiket sa tiež pozrieme na ďalšie lákavé bonusy, ktoré ťa môžu čakať v tejto stávkovej kancelárii.


Vyhrávaš aj keď sa netrafíš

V prípade, že kurz tvojho tiketu bol vyšší ako 100 a neúspešne si uhádol aspoň jednu príležitosť, stávková kancelária DOXXbet ti vráti tvoj vklad. Ak bol kurz tiketu 500 a viac, môžeš sa tešiť na 15-násobok vráteného vkladu zo strany DOXXbetu.

1 nevýherná udalosťCelkový kurz 100-199.99 Vrátenie vkladu
1 nevýherná udalosťCelkový kurz 200 – 499.99Vrátenie 10-násobku vkladu
1 nevýherná udalosťCelkový kurz 500 a viacVrátenie 15-násobku vkladu

Pre získanie bonusu musí mať každý zápas minimálny kurz 1,2 a maximálny kurz 8. Bonus neplatí pre rozpisy, duplicitné tikety a tikety, ktoré už boli vyplatené.

Návod ako sa zaregistrovať v stávkovej kancelárii DOXXbet a staviť si 20 EUR bez rizika >>>

Ak chceš získať bonus, musíš mať aspoň jeden vklad v stávkovej kancelárii DOXXbet za posledné 3 mesiace. DOXXbet ti ponúka niekoľko platobných metód. Predtým si nezabudni skontrolovať poplatky spojené s každou možnosťou.


DOXXbet vstupný bonus 5000 EUR

Pre nových hráčov je tu lákavý vstupný bonus na stávkovanie až do výšky 5000 €. Veľkosť bonusu závisí od výšky tvojho prvého vkladu. Každý vklad má svoje vlastné podmienky pretočenia, vrátane minimálnych kurzov a počtu udalostí. Tieto podmienky sú uvedené v tabuľke nižšie.

DOXXbet-vstupny-bonus-podmienky

Na splnenie podmienok máš k dispozícii 14 dní. Bonus je vyplácaný po pätinách.


Prvá stávka bez rizika do 20 EUR

Ak tvoja prvá stávka skončí nevýherne, DOXXbet ti vráti vklad až do výšky 20 €. Minimálny kurz tiketu musí byť 2 a musia byť zaradené aspoň 2 udalosti. Tiket musí byť vyhodnotený do 14 dní od overenia účtu, aby si sa kvalifikoval na voľnú stávku.

Peniaze ti budú vrátené bez ďalších podmienok. Ak pri registrácii použiješ SKAUT KÓD: MJ04521, získaš navyše voľnú stávku v hodnote 3 €.

DOXXbet-freebet-volna-stavka-20-eur

V DOXXbete môžeš vyhrať, aj keď tvoj tiket nie je úspešný. Využi bonus, ktorý ti zaručuje vrátenie peňazí za neúspešnú stávku. Okrem toho ti DOXXbet ponúka štedrý vstupný bonus a voľnú stávku úplne bez rizika v hodnote až 20 €. Prajem ti veľa šťastia a mnoho zelených tiketov!

DOXXbet Virtuálna Bundesliga

Kasína

10% cashback každý utorok

300 free spinov za registráciu

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov