Zapoj sa do VIP programu Eurogold a zbieraj vernostné body

Eurogold-Game-VIP-program

Vernostný program je základným kameňom pre každého hráča v online kasíne. Eurogold game prináša svojim hráčom jedinečný vernostný program, ktorý odmeňuje ich aktivitu a lojalitu.

Zapoj sa do VIP programu Eurogold a zbieraj vernostné body
4.3
Eurogold

300 free spinov za registráciu

Eurogold
4.3/5

Aké výhody nám prináša VIP program od Eurogold Game kasína a mnoho viac sa dozvieme v tomto článku. Okrem toho sa pozrieme aj na rôzne bonusy a promo akcie, ktoré Eurogold Game kasíno poskytuje svojim hráčom.


Ako zbierať vernostné body Eurogold Game?

Do vernostného programu sa zapojíš v okamihu, keď sa zaregistruješ. Registrácia v online kasíne Eurogold trvá len pár minút. Takže sa môžeš rýchlo zapojiť a začať zbierať body.

Návod ako sa zaregistrovať v Eurogold Game a získať 300 free spinov >>>

Eurogold Game má tieto úrovne VIP programu:

  • BRONZE
  • SILVER
  • GOLD

Pri registrácii začínaš na úrovni Bronze. Za aktívne hranie postupuješ na úroveň Silver. Na udržanie úrovne máš 90 dní, inak sa prepadneš na nižšiu úroveň. Čím vyššiu úroveň dosiahneš, tým viac bodov získaš za svoje hranie. Každý vernostný bod má hodnotu 1 €.

Body sa počítajú počas hrania online hier za peniaze alebo na termináloch v kamenných herniach s použitím vernostnej karty. Presný výpočet odmeňovania je obchodným tajomstvom prevádzkovateľa, ale zaručuje sa, že je založený na objektívnych kritériách a je ku všetkým hráčom rovnoprávny.


Eurogold Game 300 free spinov za registráciu

Noví hráči môžu získať registračný bonus až 300 free spinov. Stačí sa jednoducho zaregistrovať, overiť účet a vložiť minimálny vklad vo výške 10 €. Potom stačí uskutočniť točenia v hodnote 10 EUR a bonus sa ti automaticky pripíše na účet. Free spiny môžeš využiť v slotovej hre Respin Joker 81.


Vstupný bonus do výšky 10 000 EUR + 500 free spinov

Okrem toho, môžeš využiť vstupný kasínový bonus Eurogold Game až do výšky 10 000 € spolu s 500 free spinmi. Veľkosť uvítacieho bonusu závisí od výšky tvojho prvého vkladu. Na výber máš z viacerých platobných možností, ktoré Eurogold Game poskytuje. Dôležité je tiež skontrolovať prípadné poplatky spojené s každou z týchto metód.

Eurogold-vstupny-bonus-do-vysky-10000-EUR

Megacashback 50 % do výšky 10 000 EUR

Do 30.06.2024 prebieha v kasíne Eurogold Game promo akcia MegaCashback. Aby si sa zúčastnil promo akcie, stačí urobiť vklad vo výške minimálne 100 € a od tohto okamihu ti bude plynúť 7 dní. Všetky tvoje vklady počas tohto obdobia budú započítané. Na základe tvojej záporného zostatku Eurogold vypočíta tvoj cashback bonus. Podrobnosti o výpočtoch nájdeš v tabuľke nižšie.

Eurogold-cashback

Aj keď presné podmienky na dosiahnutie úrovní vo vernostnom programe kasína Eurogold zostávajú tajomstvom, to môže robiť hranie v kasíne ešte atraktívnejším. Okrem toho máš príležitosť využiť lukratívny bonus a získať free spiny len za registráciu. Nezabudni sa zúčastniť do pravidelných turnajov a získať lákavé výhry. Prajeme ti veľa výhier a hlavne šťastia!

DOXXbet Virtuálna Bundesliga

Kasína

10% cashback každý utorok

300 free spinov za registráciu

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov