Hry mesiaca v DOXXbet kasíne – 50 EUR každý mesiac

Ak by si mohol hrať svoje obľúbené automaty a zarobiť si peniaze navyše, určite by si tú možnosť nevynechal, však? V DOXXbet kasíne je to možné! Stačí sa zapojiť do akcie Hry mesiaca a každý mesiac získaš 50 € len za hranie svojich obľúbených hier.

Hry mesiaca v DOXXbet kasíne – 50 EUR každý mesiac
4.3
DOXXbet

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

DOXXbet
4.3/5

Okrem Hier mesiaca sa v článku pozrieme na ďalšie bonusy a promo akcie, ktoré kasíno DOXXbet ponúka. Priprav sa na ešte viac výhod a príležitostí na zvýšenie svojho kapitálu.


Ako sa zapojiť do DOXXbet Hry mesiaca?

Aby si sa mohol zapojiť do hry mesiaca v DOXXbet kasíne, prvým krokom je zaregistrovať sa v online kasíne a previesť finančné prostriedky na svoj účet. Nezabudni tiež skontrolovať prípadné poplatky.

Návod ako sa zaregistrovať v online kasíne DOXXbet + 75 free spinov >>>

Po úspešnej registrácii sa prihlásiš do tvojho účtu a prejdeš do sekcie “Bonusy a promokódy“. Tu môžeš aktivovať bonus s názvom “Hry mesiaca”. Konkrétne valcové hry pre daný mesiac nájdeš na stránke Hry mesiaca. Od aktivácie bonusu máš 20 dní na pretočenie sumy 1500 €.

DOXXbet-hry-mesiaca-momentálne-sloty

Promo akcia sa začína vždy prvým dňom mesiaca o 0:01 a končí 20. dňom v mesiaci. Po splnení podmienok ti bude pripísaná odmena vo výške 50 € na tvoj reálny účet. Ak sa ti podarilo splniť podmienky, ale zabudol si aktivovať bonus, bude ti pripísaná polovica odmeny, teda 25 €.


75 free spinov zadarmo

Po úspešnej registrácii si nezabudni overiť svoj účet, čo zaberie len pár minút. Následne ti bude automaticky pripísaných 50 free spinov zadarmo bez ďalších podmienok. Ak použiješ SKAUT KÓD: MJ04521, získaš ďalších 25 voľných točení. Výhry z voľných točení ti budú pripísané priamo na tvoj hráčsky účet. Ďalších 200 free spinov ti bude pripísaných po troch častiach:

  • Po pretočení 100 € ti bude pripísaných 50 free spinov.
  • Ďalších 50 free spinov ti bude pripísaných po pretočení 250 €
  • Konečných 100 voľných točení získaš po kumulatívnom pretočení 500 €.

Free spiny môžeš využiť v hrách ako Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe, Gem Heat, Blazing Bells, Blue Wizard, Book of King, Egyptian Emeralds, Stallion Strike, Better Wilds, Lucky Emeralds, Shields of Rome alebo Legend of Hydra.


Vstupný bonus do výšky 10 000 €

Okrem free spinov má kasíno DOXXbet pre nových hráčov pripravený uvítací bonus do výšky 10 000 €. Výška tvojho prvotného vkladu určí výšku vstupného bonusu. Na splnenie podmienok bonusu máš 30 dní od jeho aktivácie. Každý vklad má svoje vlastné podmienky pretočenia.

DOXXbet-vstupny-kasino-bonus

Dúfam, že ti hry mesiaca prinesú šťastie a veľké výhry. Nezabudni využiť vstupný bonus a získať free spiny zadarmo, ktoré ti umožnia vychutnať si ešte viac zábavy na svojich obľúbených hrách. Zapoj sa do pravidelných turnajov pre ešte väčšie výhry. Držím ti palce a prajem veľa šťastia!

DOXXbet Virtuálna Bundesliga

Kasína

10% cashback každý utorok

300 free spinov za registráciu

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov