MS 2024 bonusy v Slovmatic Casine – Free spiny každý deň

Hraj-o-bonus-free-spiny-počas-MS-2024-v-Slovmaticu

Slovmatic Casino si pripravilo bonus pre svojich hráčov počas majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. Rozbaľ si balíček každý deň a získaj free spiny. Spríjemni si pozeranie MS s promo akciou a začni vyhrávať ešte dnes!

MS 2024 bonusy v Slovmatic Casine – Free spiny každý deň
4.5
Slovmatic

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov

Slovmatic
4.5/5

Navyše máš v online kasíne Slovmatic k dispozícii ďalšie bonusy a free spiny. Ako nový hráč hraješ prvých 21 € úplne bez rizika. Zvýš svoje šance na výhru a využi Slovmatic vstupný bonus do výšky 3000 €. Poďme sa pozrieť, ako sa môžeš zapojiť do promo akcie Hokejová Fiesta!


Podmienky promo akcie

Promo akcia je dostupná pre všetkých hráčov kasína Slovmatic. Ak ešte nie si členom, registrácia ti zaberie len pár minút. Po overení identity budeš mať plný prístup k bonusom, ako je napríklad vstupný bonus 3000 €.

Návod na registráciu v kasíne Slovmatic + prvých 21 € bez rizika! >>>

Promo akcia trvá do 26. mája 2024. Aby si sa zapojil do promo akcie o free spiny, musíš sa prihlásiť do svojho Slovmatic účtu a následne prejsť do sekcie “PROMO AKCIE”. Tam uvidíš Hokejovú Fiestu. Po rozkliknutí sa ti zobrazí kalendár s bonusmi. Rozklikni si bonus na daný deň a zobrazia sa ti podmienky pre získanie free spinov.

Hokejová-fiesta-free-spiny-v-Slovmaticu

Prvých 21 EUR bez rizika

Využi registračný bonus v Slovmatic Casine a hraj prvých 21 € bez rizika. Na využitie bonusu máš 10 dní, počas ktorých musíš zrealizovať vklad na svoj účet. V kasíne Slovmatic môžeš využiť niekoľko možností pre vklad. Skontroluj si tiež prípadne poplatky za hazardné hry.

Pretoč 21 € a Slovmatic ti pripíše 42 točení zdarma, bez ohľadu na to či vyhráš alebo prehráš. Všetky výhry sú ti pripísané na tvoj reálny zostatok. Ponuka platí na všetky valcové hry.


Slovmatic vstupný bonus

Ako vstupný bonus ti Slovmatic dorovná tvoj vklad až do výšky 3000 €. Rovnako ako pri registračnom bonuse máš 10 dní na zrealizovanie vkladu. Aby si splnil podmienky bonusu, musíš pretočiť 18-násobok vkladu do 90 dní. Uvítaci bonus ti je postupne pripísaný po pätinách.

Slovmatic-Vstupny-bonus

Zapoj sa do promo akcie Hokejová fiesta a hraj o free spiny každý deň. Nezabudni, že ako nový hráč hráš prvých 21 € úplne bez rizika. Navyše máš možnost využiť Slovmatic vstupný bonus do výšky 3000 €. Zapoj sa do pravidelných turnajov pre ešte viac výhier. Držím ti palce v točení!

DOXXbet Virtuálna Bundesliga

Kasína

10% cashback každý utorok

300 free spinov za registráciu

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov