Kde tipovať prezidentské voľby 2024? – prehľad bonusov a kurzov

Prezidentský-palác

Blíži sa obdobie prezidentských volieb, ktoré predstavujú dôležitú udalosť pre každú krajinu. Mnohí občania sledujú túto udalosť s veľkým záujmom a napätím, keďže nová hlava štátu ovplyvní mnohé aspekty ich života. Okrem politických debát a kampaní mnohí ľudia zvažujú aj možnosť stávkovania, aby vyjadrili svoj názor a zároveň mohli aj finančne profitovať.

Vstupný kasíno bonus

7 777€ + 100 free spinov

5.0

Vstupný kasíno bonus

10 000€ + 250 free spinov

4.3

Poďme sa teda pozrieť, ako sa vyvíjajú prezidentské voľby a aké možnosti stávkovania a bonusov ponúkajú stávkové spoločnosti v súvislosti s týmto dôležitým politickým udalosťou.


Ako prebieha prieskum?

Pár dní pred začiatkom volebného moratória sa podľa posledného prieskumu Peter Pellegrini stále drží ako najväčší favorit na víťazstvo v prezidentských voľbách.

Predvolebné-prieskumy

Prvé kolo by vyhral Peter Pellegrini so ziskom 40,4 percenta hlasov. Pričom Korčok by za ním zaostal o 1,8 %. Tretí by skončil Štefan Harabin s 10,3 percentami, pričom zvyšní kandidáti by mali menej ako tri percentá hlasov.

V druhom kole by Pellegrinimu svoj hlas podľa prieskumu odovzdalo 52,9 percenta voličov, zatiaľ čo Korčokovi len 47,1 %.


Kde si môžem podať na voľby

Každá stávková kancelária ponúka možnosť tipovania na prezidentské voľby. Ide o spoločenskú stávku, ktorá priláka pozornosť mnohých. Je to jedinečná príležitosť zapojiť sa do politického procesu prostredníctvom športového tipovania.

Okrem sledovania vývoja vo voľbách môžete využiť aj rôzne bonusy a ponuky, ktoré stávkové kancelárie poskytujú pre túto udalosť. Kde môžete tipovať prezidentské voľby? Poďme sa pozrieť, aké výhody a bonusy môžete získať pri stávkovaní na prezidentské voľby.

DOXXbet

V stávkovej kancelárii DOXXbet máte možnosť tipovať na víťaza prezidentských volieb v prvom aj druhom kole. Okrem toho môžete využiť výhody ich vstupného bonusu vo výške 5000 € a stávky bez rizika vo výške 20 €.

DOXXbet-prezidentské-voľby

Tipsport

V stávkovej kancelárii Tipsport nájdete ešte širšiu ponuku na prezidentské voľby. Okrem tipov na víťazov prvého a druhého kola máte možnosť vsadiť aj na účasť vo voľbách či na počet hlasov pre každého kandidáta. Využite vstupný bonus vo výške 4000 € a navyše získate ďalších 20 € za registráciu, ktoré môžete využiť pri vašom výbere prezidenta.

Zaregistruj sa v Tipsporte a stav si 20€ zadarmo >>>

Tipsport-prezidentské-voľby-víťaz
Tipsport-prezidentské-voľby

Prezidentské voľby zhrnutie

Teraz poznáte možnosti, kde tipovať prezidentské voľby a výhody stavkových kancelárií. Dúfame, že budete môcť urobiť informované rozhodnutie pri voľbe hlavy nášho štátu. Držíme palce každému voličovi a dúfame v to najlepšie pre našu krajinu.

DOXXbet Virtuálna Bundesliga

Kasína

10% cashback každý utorok

300 free spinov za registráciu

100% stávkový bonus do 4000€ + 30€ zadarmo

100% stávkový bonus do 5000€ + 20€ free bet

100% vstupný bonus do 3000€ 42 free spinov